GARŠVIELU MAISĪJUMI

garšvielas     

 

  Veselīgs uzturs nesākas ar pārtikas produktu sarakstu. Tas sākas ar to, ka cilvēks izvēlas, kādu informāciju sevī ielaist!
                                                                                                               /A.Bērziņa/

 

 

Ar garsvielām mūsu rosība nebeidzās, bet tikai auga. Sākām paši gatavot garšvielu maisījumus, kuru kvalitāti novērtē pat šodien. Milzu popularitāti guvušajiem garšvielu maisījumiem kā Čurkstošā forele un Monreāls, pielietojami ne tikai visdažādākajiem zivju un gaļas ēdieniem, bet arī salātiem, biezpienam, kartupeļiem, rīsiem un makaroniem, patiesībā it visam! Garšvielu maisījumi Monreāls un Čurkstošā forele ir firmas lepnums un goda zīme. Starp citu, minētajiem garšvielu maisījumiem esam noformējuši patentus, līdz ar to, iecienīto garšu ir iespējams iegādāties tikai pie mums.

 

 

 

 

 

 

Adžika, arābu, Argentīnas maisijums gaļai "Čimičurri", austrumu, biezpienam, briežraga sāls, citonpipari, cūkgaļai,  Čurkstošā forele®(Latvijā patentēta preču zīme) -zivīm, "Diāna"-medījumiem, grilam(12 veidi), gulašam, hmeļi-suneļi, Hot Bandito-pikantai gaļai, jēra gaļai, karijs (Indijas, Anglijas), Kaukāza, kurkuma, ķiploku sāls, ķiploku salātiem un sviestmaizēm, korejas burkāniem, apelsīnu pipari, Liang(Ķīnas 5 piparu mais.), maltai gaļai, Meksika, Monreāls®(Latvijā patentēta preču zīme) (ar un bez sāls), Parīzes, picai, piparu maisījumi (dažādi), Marakeša(Ziemeļāfrikas mais. gaļai), plovam, rīsu -makaronu ēdieniem, pupiņu ēdieniem, piparkūku mīklai, ribiņām, gaļas marinēšanai (dažādi), sēņu mērces mais., Spānijas, steikam(dažādi), Svanetijas sāls, Tako, tatziki, tomātiem un gurķiem, tomātiem, Mocarellas sieram(Bruschetta), universālais, veģetārais, vegeta ar dillēm, vegeta ar papriku, zaļumu mais. ar ķiplokiem, zaziki, zivju ēdieniem(dažādi)zupas zaļumi(dažādi), kartupeļiem(dažādi), steikam ar rozmarīnu, steikam zemnieku gaumē, gulašam, steikam ar medus garšu, vegeta oriģinālā, vegeta speciālā, steikam- 7 piparu mais., frī kartupeļiem(dažādi), citronu sāls, pētersīļu-timiāna sāls