top of page

Par mums

Mēs esam ģimene, kas iemīlējušies garšvielu kvalitātē un aromātos. Mazais Latvijas ģimenes uzņēmums otrajā paaudzē, kas jau 30 gadus ved uz Latviju labākās garšvielas no visas pasaules. Mūsu ģimenes uzņēmums reiz saimniekoja Avokado veikaliņos, pat kases čeks smaržoja pēc garšvielām. 

„Kad toreiz, 90–tajos sākām, nebija tādu garšvielu veikalu, ne tādas gūgles, kam visu pajautāt. Bijām ar savu „Avokado” vieni no pirmajiem. Mācījāmies no tā, ko varējām atrast. Katra grāmata un raksta gabaliņš bija zelta vērtē,” stāsta Mārcis, ģimenes garšvielu lietpratējs.

„Pamazām sākām saprast atšķirību, kā garšo tad, ja zupai pielikti 4 nederīgi piparu graudi vai viens, bet labs. Te arī sākās mūsu apsēstība ar garšvielu kvalitāti."

COVID krīze ieviesa lielas pārmaiņas mazajiem biznesiem, īpaši veikaliņiem, kuri nedrīkstēja strādāt, arī ēdināšanas uzņēmumi piedāvāja tikai ēdienus līdzņemšanai. Bija jāsavelk josta ciešāk un jāmeklē pircējs tur, kur viņš ir - internetā. Tad arī pieņēmām lēmumu veikaliņa saimniekošanu nodot ilggadējai darbiniecei, turpināt paši ražot garšvielas, tirgot tās sadarbības partneriem un pircējiem ar interneta starpniecību.

garšvielas garšvielu maisījumi garsvielas.lv

30 gadu jubileju nosvinējām internetā

Mājsēde mums iemācīja daudz jaunas lietas par iepirkšanos internetā. Ja pārtiku un ēdienus sūtām ar piegādi, tad kāpēc garšvielas ne?

Ar pakomātu piegādi mūsu garšvielas nokļūst pat tālākajos Latvijas ciematos.

Kvalitāte - mūsu pamatvērtība

Sortimentā atradīsiet visdažādākās garšvielas un garšvielu maisījumus, Itālijas balzamiko etiķus un mērces, kā arī konditorejas izejvielas, gardas beramās tējas, Austrumu virtuves produktus un dažādas lietas vīna un alus darīšanai.

Vedam garšvielas no Vācijas, Holandes, Spānijas, Itālijas, Francijas, eksotiskākās – no Taizemes, Indijas, Indonēzijas, Ķīnas, Amerikas. Dodam priekšroku tiem ražotājiem, kas domā un mīl garšvielas tāpat, kā mīlam mēs.

Kāpēc izvēlēties mūs?

  • Garšvielu meistars Mārcis jauc un maisa garšvielas pēc ģimenes receptēm, kuras ieguvušas labāko Latvijas restorānu atsauksmes.

  • Viskvalitatīvākās garšvielas no visas pasaules.

  • Garšvielas, kuras ir noliktavā, iespējams saņemt uzreiz, tajā pašā dienā.

  • Perfekta Austrumu ēdienu gatavošanai domāto produktu izvēle.

  • Ierīces un izejvielas vīna, alus u.c. alkoholisko dzērienu darīšanai mājas apstākļos.

  • Eleganta un gaumīga dāvanu saiņošana.

  • Personīga attieksme – stāstiet mums, ko Jūs meklējat, lai mēs varam to atrast un atvest Jums par prieku.

  • Izdevīgi piedāvājumi pastāvīgajiem klientiem

bottom of page