Mazumtirdzniecība

Par produkcijas kvalitāti klātienē iespējams pārliecināties, apmeklējot mūsu mazumtirdzniecības garšvielu veikalu “Avokado”, Tērbatas ielā 49/51 vai atbraucot uz bāzi Ģertrūdes ielā 101/A, iepriekš vienojoties par tikšanās laiku, zvanot Mārcim +371 27766544.

Garšvielas.lv vairumtirdzniecības bāzes / noliktavas / mazumtirdzniecības sortiments

Garšvielas un garšvielu maisījumi

Vienā no attīstības etapiem sākām paši gatavot garšvielu maisījumus, kuru kvalitāti novērtē arī šodien. Milzu popularitāti guvušajiem garšvielu maisījumiem kā Čurkstošā forele un Monreāls, pielietojami ne tikai visdažādākajiem zivju un gaļas ēdieniem. Arī salātiem, biezpienam, kartupeļiem, rīsiem un makaroniem tie der lieliski!
Garšvielu maisījumi Monreāls un Čurkstošā forele ir uzņēmuma lepnums un goda zīme.
Minētajiem garšvielu maisījumiem ir noformēti patenti, līdz ar to iecienīto garšu iespējams iegādāties tikai pie mums.

Tējas un tēju maisījumi

Tradicionāli par tējas dzimteni tiek uzskatīta Ķīna, kur tējas krūmi tika kultivēti jau pirms mūsu ēras. Tāpat to audzē arī Indijā, Japānā, Austrumāfrikā, Dienvidamerikā un Aizkaukāzā.

Taču arī mūsu senčiem un mums pašiem nebūt nav sveši klejojumi pa pļavām un mežiem, lai savāktu, kaltētu un ikdienā izmantotu gardas un ārstnieciskas augļu vai zāļu tējas.
Garšvielas.lv plašajā klāstā atrodamas gan importētas, gan pašmājās ražotas, nomierinošas vai enerģiju sniedzošas tējas.
Vienaldzīgu neatstās tēju un to maisījumu daiļskanīgie un poētiskie nosaukumi, kā, piemēram, Ādama kārdinājumsElīnas glāstsĀfrikas naktis vai Zilais samts un daudzi citi. Veiksmīgi sabalansēti, Garšvielas.lv radītie tējas maisījumi sniegs prieku jebkurā gadalaikā – tumšos rudens un garos ziemas vakaros, kā arī uzmundrinās siltās un saulainās pavasara un vasaras dienās.

Balzamiko etiķi

Neskatoties uz plašo garšvielu, garšvielu maisījumu un tēju klāstu, nolēmām piedāvāt balzamiko etiķus no lielākā Itālijas ražotāja Acetum. Augstas kvalitātes dabīgie etiķi virtuvē ir izmantojami visdažādāko salātu mērču pagatavošanai, gaļas, zivju un dārzeņu konservēšanai un marinēšanai, dārzeņu karamelizēšanai un pat desertiem. Smalkajā garšu pasaulē Jūs lietpratīgi ievedīs veikala “Avokado” zinošie darbinieki.

Austrumu un Āzijas virtuve

Un kā no pēdējām mūsu kaislībām minama Austrumu un Āzijas virtuve un ap to saistītas lietas. Nepieciešamas sastāvdaļas Taizemiešu nacionālajam ēdienam TOM YUM? Lūdzu. Pie mums atradīsiet ne tikai laima lapas un kokosriekstu pienu, bet arī galangala sakni un pastu zupas pagatavošanai. Indijas Naan maize nav iedomājama bez nigella sēkliņām, kuras arī iespējams iegādāties pie mums.

 

Gaidām Jūs ciemos!