Par Mums

Latvijā garšvielas sākām ievest tālajā 1992. gadā, kad veikala plauktos bija iesējams nopirkt tikai melnos piparus, lauru lapas, krustnagliņas un paprikas pulveri. Apzinājāmies plašo garšu pasauli un vēlējāmies piedāvāt Latvijas iedzīvotājiem garšu dažādību. Daudz mācījāmies, daudz palīdzēja ārzemju draugi, kuri garšvielu jomā darbojās jau sen. Un esam gandarīti par padarīto. Ieguldītais darbs ir atzīts un vairākus gadus pēc kārtas ieguvām titulu kā labākais tirgotājs. Mūsu mērķis vienmēr ir bijis un būs piedāvāt kvalitatīvas garšvielas, neskatoties uz tirgus lielo konkurenci. Strādājot Latvijas tirgū tik ilgus gadus, šodien spējam piedāvāt augstas kvalitātes produkciju, plašu sortimentu un zinošus darbiniekus. Visu esam sasnieguši, pateicoties mūsu entuziasmam, mīlestībai pret ēdienu, kaislei pret garšvielām un komandas darbam. Ar lepnumu varam paziņot, ka ir izveidojies stabils ģimenes uzņēmums, jo nākamām paaudzēm, kuras ir pārņēmušas vadības grožus, ir tikpat liela atbildības sajūta pret Latvijas klientiem par mūsu sniegto kvalitāti, kā dibinātājiem.

Ar garsvielām mūsu rosība nebeidzās, bet tikai auga. Sākām paši gatavot garšvielu maisījumus, kuru kvalitāti novērtē pat šodien. Milzu popularitāti guvušajiem garšvielu maisījumiem kā Čurkstošā forele un Monreāls, pielietojami ne tikai visdažādākajiem zivju un gaļas ēdieniem, bet arī salātiem, biezpienam, kartupeļiem, rīsiem un makaroniem, patiesībā it visam! Garšvielu maisījumi Monreāls un Čurkstošā forele ir firmas lepnums un goda zīme. Starp citu, minētajiem garšvielu maisījumiem esam noformējuši patentus, līdz ar to, iecienīto garšu ir iespējams iegādāties tikai pie mums.

Tējas un tēju maisījumi ir nākamais posms, kas tika apgūts mūsu darbības gados. Tradicionāli par tējas dzimteni tiek uzskatīta Ķīna, kur tējas krūmi tika kultivēti jau pirms mūsu ēras. Tāpat to audzē arī Indijā, Japānā, Austrumāfrikā, Dienvidamerikā un Aizkaukāzā. Taču arī mūsu senčiem un mums pašiem nebūt nav sveši klejojumi pa pļavām un mežiem, lai savāktu, kaltētu un ikdienā izmantotu gardas un ārstnieciskas augļu vai zāļu tējas. Atkal jāteic, ka plašā klāstā, gan importētas, gan pašmājās ražotas, nomierinošas vai enerģiju sniedzošas, gaumīgi un glīti iepakotas. Nevienu neatstās vienaldzīgu tēju un to maisījumu daiļskanīgie un poētiskie nosaukumi, kā, piemēram, Ādama kārdinājums, Elīnas glāsts, Āfrikas naktis vai Zilais samts un daudzi citi, kas, veiksmīgi sabalansēti saturiski, sniegs daudz prieka jebkurā gadalaikā – tumšos rudens un garos ziemas vakaros, kā arī uzmundrinās siltās un saulainās pavasara un vasaras dienās.

Neskatoties uz plašo garšvielu, garšvielu maisījumu un tēju klāstu, neesam domājuši samazināt apgriezienus un saviem klientiem nolēmām piedāvāt balzamiko etiķus no lielākā Itālijas ražotāja Acetum. Augstas kvalitātes dabīgie etiķi virtuvē ir izmantojami visdažādāko salātu mērču pagatavošanai, gaļas, zivju un dārzeņu konservēšanai un marinēšanai, dārzeņu karamelizēšanai un pat desertiem. Jūs smalkajā garšu pasaulē lietpratīgi ievedīs veikalu zinošie darbinieki.

Un kā no pēdējām mūsu kaislībām var minēt Austrumu un Āzijas virtuves un ap to saistītas lietas. Ir vajadzīgas sastāvdaļas Taizemiešu nacionālajam ēdienam TOM YUM? Lūdzu. Pie mums atradīsiet ne tikai laima lapas un kokosriekstu pienu, bet arī galangala sakni un pastu zupas pagatavošanai. Indijas Naan maize nav iedomājama bez nigella sēkliņām, kuras arī var iegādāties pie mums.

Mūsu nākotnes ceļi nav izdibināmi un iespējams tuvākajā laikā mūsu plauktos ieraudzīsiet pavisam inovatīvas preces ! Ja Jums ir kas padomā, ko noteikti vajadzētu atvest un pagaršot, rakstiet mums !

Gaidām Jūs ciemos!